Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кујна ВАФ-Б50 Појадок Експрес Вафли/Омлет Производител, Нерѓосувачки Челик

Кујна ВАФ-Б50 Појадок Експрес Вафли/Омлет Производител, Нерѓосувачки Челик

DEN 2718.72
 

Производот е достапен
Достапност

Создава Длабок џеб 1-инчен Белгиски вафли и меки, вкусни омлети. Исто така, готви палачинки, пржени јајца, сендвичи на скара, колбаси и многу повеќе. Прави Една Белгиска вафла и еден омлет во исто време. Контролното копче браунинг се прилагодува на 6 поставки за прилагодено готвење од светло во темно - има 2 копчиња - по едно за секоја страна. 1400 вати моќ.

Кон својствата

Производи во категоријата