Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кујнски полица за складирање мобилни лавици подвижни домашни домаќинства подот од не'рѓосувачки челик 4-слојни колички за складирање на колички

Кујнски полица за складирање мобилни лавици подвижни домашни домаќинства подот од не'рѓосувачки челик 4-слојни колички за складирање

DEN 168.00
 

Производот е достапен
Достапност

Отстранлив : Лесен за инсталирање и расклопување, може да се лизне низ дното тркало, што може да ве олесни да ги исчистите аглите и да ги преместите на други места кога е потребно. Одличен дизајн : 4 мазни тркалачки универзални тркала, лесни за движење, многу погодно за движење, можете да го повлечете на која било позиција во вашиот дом или канцеларија; Можете исто така да го ставите во кујната и трпезаријата; Можете исто така да изберете според вашите потреби стилот што ви одговара. За складирање и движење. Мултифункционално : количката може да се користи како решетка за организација за колички за алатки, колички за услуги, кујни, гаражи, бањи, тераси, дворови, ресторани, итн. Ви посакувам среќен живот! Големина : 33. Материјал : Нашиот производ усвои задебелена челична рамка, така што има тежок и траен квалитет на товарот, цврст и издржлив квалитет. За складирање и движење. Одличен дизајн : 4 мазни тркалачки универзални тркала, лесни за движење, многу погодно за движење, можете да го повлечете на која било позиција во вашиот дом или канцеларија; Можете исто така да го ставите во кујната и трпезаријата; Можете исто така да изберете според вашите потреби стилот што ви одговара.

Кон својствата

Производи во категоријата