Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Kујон го предводеше „Отворен“ осветлен деловен знак, електронски програмски работни часови со знаци со трепкачки ефекти, 23,4 x 20,4, црвена/црна. Ултра светли неонски

Kујон го предводеше „Отворен“ осветлен деловен знак, електронски програмски работни часови со знаци со трепкачки ефекти, 23,4

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

5 A напојување, виси хардвер и броеви со статички стап. Внес на напојување : 120 VAC 60 Hz. Часовите се дизајнирани да останат осветлени во секое време, така што вашите клиенти знаат кога сте отворени, дури и кога бизнисот е затворен. Исто така е тенка и доволно лесна за да се вклопи во празни места, не може да не може неонски знак. Боја : црвена / сина боја. Мерки за големина на знак 23,4 x 20,4 x 1,2 инчи и ја карактеризираат опцијата да го имате блицот на отворената порака или да останете статични, со што секако ќе привлече внимание. Големина на знак : 23. Знаците на onон се подобри од неон!.4 ”x 20,4” x 1. Отворениот дел од овој знак има голем фонт од 5,25 инчи кој може да трепка или да остане статичен. Newon ви дава изглед на неонски знак и стопирање во безбеден пакет кој е посветл, поевтин за работа и далеку потрајни. Излез на напојување : 12 VDC 2.

Кон својствата

Производи во категоријата