Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кутија САД BPB1643 Gusseted поли торби, 2 мил, 23 x 17 x 46 , чиста

Кутија САД BPB1643 Gusseted поли торби, 2 мил, 23 x 17 x 46 , чиста

DEN 1120.00
 

Производот е достапен
Достапност

Наведените големини се внатрешниот употреблив простор на торбата. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со врски со пресврт, лента со торби или со запечатување на топлина. Достапно во случајни количини. Наведените големини се внатрешниот употреблив простор на торбата. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со врски со пресврт, лента со торби или со запечатување на топлина. Достапно во случајни количини. Поли -торбите се разноврсно и флексибилно решение за складирање. Од храна до индустриски алатки и електронска опрема, постои поли торба за секоја апликација.

Кон својствата

Производи во категоријата