Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кутија За Ѓубре За Мачки За Самочистење кунгфупет, Автоматска Кутија За Ѓубре За Мачки Контрола На Апликацијата Паметна Голема Кутија За Отпадоци За Повеќе Мачки Б

Кутија За Ѓубре За Мачки За Самочистење кунгфупет, Автоматска Кутија За Ѓубре За Мачки Контрола На Апликацијата Паметна Голема

DEN 6544.00
 

Производот е достапен
Достапност

ОСЛОБОДЕТЕ ГИ РАЦЕТЕ : кутијата за ѓубре за мачки за самочистење Кунгфупет усвојува апликација (само 2,4 ghz) далечински или контрола со еден клуч, собирајќи и одвојувајќи измет од мачки од чисто ѓубре за мачки автоматски, следејќи ја безбедноста на времето за користење на мачката. Исто така, ќе ги синхронизира податоците со вашиот телефон за да можете да го следите здравјето на мачките во секое време. Х - ГОЛЕМ ПРОСТОР И ЧЕКОР ДИЗАЈН : кутија за отпадоци за мачки СО голем капацитет ОД 60 ЛИТРИ, погодна за повеќе мачки од 3,3 килограми до 25 килограми. Покрај тоа, надворешните скали за самочистење кутии за отпадоци од мачки можат да помогнат да се намали паѓањето на мачките кога излегуваат. ПОДДРШКА ЗА БРЕНД ПО ПРОДАЖБА : ве Молиме прво контактирајте со нас За какви било прашања, Кунгфупет обезбедува 1-годишна гаранција за брендот. Нашиот тим за поддршка ќе одговори во рок од 24 часа.ЗЈУИВЕРЕКОЛЦЕРМГ.

Кон својствата

Производи во категоријата