Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кворум 77525-4, Капри Антички месинг Energy Star 52 „Тавански вентилатор

Кворум 77525-4, Капри Антички месинг Energy Star 52 „Тавански вентилатор

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Колекцијата Quorum 77525-4 Capri Collection 52 "Energy Star Indoor Tean Fan (со контрола на ланецот на влечење) во антички месинг носи традиционален стил. Овој вентилатор вклучува пет реверзибилни темни дабови / средни дабови сечила и висината на висината е 11,25". Напонот е 120 волти. Дополнителни информации : Контрола - три -брзински ланец за влечење со рачен прекинувач за враќање на моторот; Downrod - вклучува столбови од 3,5 "и 6" (1/2 "надворешен дијаметар).

Кон својствата

Производи во категоријата