Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
KWNCES 32 LUG ORETS 1/2-20 Chrome одговара на орев на тркалото на камиони 1.0 Shank

KWNCES 32 LUG ORETS 1/2-20 Chrome одговара на орев на тркалото на камиони 1.0 Shank

DEN 208.00
 

Производот е достапен
Достапност

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купување!. Поставување на возило : предно, лево, задно, десно. Тип на седиште : Стил. Должина на Шанк : 1 ". Количина : 32. Автомобилско-лаг-ореви. Автомобилско-лаг-ореви. Fitment Please Проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка_temp ќе работи на вашето возило пред купување! , Права на специфични типови : Стиловична должина : 1 "Тип : Завртка на орев : 1/2-20диаметар : 0,75 ITem_offeredquantity : 32pappearancefinish : Chromeconsurstrytherthertherth starded Steelhex/Speal Hex/Speen. Chrome позлатено верификувајте го ова е точен стил на лавче и мијалник за вашите тркала пред да нарачате, доколку имате какви било прашања, ве молиме, затегнете го дијаметарот0.75 "Димензии на артикалот1 Style Feature Made од" преку зацврстена "челик и топлина третирана за додадена јачина - хромирана завршница - тројна слој позлатен со бакар, никел и Chrome1/2-20 RH 1 "Shank Lug.

Кон својствата

Производи во категоријата