Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Kytecljt Канцеларија Ѓубре Може Да Ѕид Монтирани Ѓубре Канта Со Капак Отпад Корпа Кујна Кабинетот Врата Виси Ѓубре Може Да Се Рециклира Канта За Отпадоци За Бања Тоале?

Kytecljt Канцеларија Ѓубре Може Да Ѕид Монтирани Ѓубре Канта Со Капак Отпад Корпа Кујна Кабинетот Врата Виси Ѓубре Може Да Се

DEN 6981.12
 

Производот е достапен
Достапност

, перење, итн. Заштеда на простор и еколошка корпа за отпадоци може да седат погодно каде и да ви треба. Функција : Складирање. Супер погодно !. ●Дизајн на задната врата, можете да го закачите на надворешната страна на вратата на кабинетот и да го чувате ѓубрето. Супер погодно !. ●Повеќенаменска : Висечка корпа за ѓубре погодна за пластична кеса, марамче, валана хартија, крпи, ракавици и чорапи за складирање итн. ●Димензија : Околу 8, 3х5, 3х4, 9 инчи. ●Повеќенаменска : Висечка корпа за ѓубре погодна за пластична кеса, марамче, валана хартија, крпи, ракавици и чорапи за складирање итн.Погоден за бања, кујна, канцеларија, спална соба, студентски дом, занаетчиска соба, кујна, дневна соба или кој било друг простор.

Кон својствата

Производи во категоријата