Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лабот Микроскоп Iphone Камера Адаптер

Лабот Микроскоп Iphone Камера Адаптер

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Снимете слика за квалитет на објавување или видео од податоци за истражување со вашиот паметен телефон (видете примерок слики). Не е потребно прилагодување. 3Д-печатена рамка. За печатење се користат ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН 3Д печатач и издржлив материјал за да можеме да обезбедиме силни и без грешки производи на нашите клиенти. 100% Дизајниран И Произведен во САД.

Кон својствата

Производи во категоријата