Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лајфунион Полиестер кучиња седло на седло пакети за патувања во кампување ранец торба за седло за мали средни големи кучиња

Лајфунион Полиестер кучиња седло на седло пакети за патувања во кампување ранец торба за седло за мали средни големи кучиња

DEN 670.72
 

Производот е достапен
Достапност

Направете го тоа/нејзиниот безбеден цело време. Подготвена рачка за удобно помагање на вашето куче над пречките. Врвната област на Д-прстенот доаѓа со зашивање на Бартак со критични точки на стрес. Совршено за услужно куче, полициско кучиња одење, кампување, трчање, пешачење. Контрола на блиско ниво на вашето куче, контролирајте ја доминацијата и агресијата. Лесна торбата Внатрешна има сендвич воздух мрежа, многу удобна. Вашето куче не може да излезе од ваша контрола. Нашите производи вклучуваат прицврстувачи за кучиња, кучиња пакувања, кучиња палта и многу повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата