Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лагер за усни Од Ревлон, Шминка За Лице Во Боја Со Вграден Острилка, Богати Бои За Усни Со Долга Облека, Мазна Примена, 635 Сиена

Лагер за усни Од Ревлон, Шминка За Лице Во Боја Со Вграден Острилка, Богати Бои За Усни Со Долга Облека, Мазна Примена, 635

DEN 111.20
 

Производот е достапен
Достапност

БОГАТА БОЈА И ДЕФИНИЦИЈА ЗА ПОЛНИ УСНИ : Нашата култно-класична облога за усни во Боја обезбедува трајна боја за да му помогне на вашиот кармин да остане подолго, а усните да изгледаат пополни. ДОЛГА НОСЕЧКА БОЈА НА УСНИТЕ : добивате прекрасна, долготрајна боја на усните која останува вклучена до 8 часа по нанесувањето без повторно нанесување!. ПОМАГА ВО СПРЕЧУВАЊЕ НА КРВАРЕЊЕ И ПЕРДУВИ : нема крварење или пердуви СО ОБЛОГА ЗА усни НА РЕВЛОН, само боја на долга облека со мазна и бујна завршница. ВГРАДЕН ОСТРИЛКА : овој молив за усни доаѓа со вграден острилка, така што не мора да барате дополнителни алатки во движење. 14 ПРЕКРАСНИ НИЈАНСИ : Пронајдете ја облогата за усни што одговара на вашиот изглед, со 14 бои за избор. Спарете СО РЕВЛОН Супер Сјаен Кармин за богат и буен изглед на усните.

Кон својствата

Производи во категоријата