Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЛАКИМО Тример За Веѓи, Електричен Тример За Веѓи, Безболна, Флексибилна Глава За Вртење, Управувана Со Батерија, Едноставна Работа, за Веѓи, Лице, Тело

ЛАКИМО Тример За Веѓи, Електричен Тример За Веѓи, Безболна, Флексибилна Глава За Вртење, Управувана Со Батерија, Едноставна

DEN 931.20
 

Производот е достапен
Достапност

●Прецизно Отсекување : тример за Веѓи опремен со остри прецизни сечила од нерѓосувачки челик треба да се користи на горниот и долниот дел од веѓите за брзо и прецизно отсекување. Само неколку минути, отстранувајќи ги дури и најмалите влакна веднаш. ●Безбеден и Безболен : бричот за Веѓи е совршена замена за други пинцети и депилација. 2 во 1 прецизната глава за бричење обезбедува совршено бричење близу до вашата кожа без да предизвика повлекувања, прекари, црвенило или иритација. Нежен за сите типови на кожа. ★ономски Дизајниран : женската глава за брич за лице може да ротира 30 степени го прават бричењето поцелосно и поудобно. Можете лесно да ја исечете и обликувате саканата должина и стил со 2 должини на сечење водич чешел. ●Совршен Подарок И Задоволителна Услуга : Совршена идеја за подарок за жените во вашиот живот! Мајките, сопругата и девојката ќе ги сакаат овие жени личен тример за секоја пригода. ●100% Гаранција За Задоволство : Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти. Ние ќе ви го обезбедиме најдоброто решение за 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата