Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ланкастер Од Горхам Стерлинг Сребрена Говедска Вилушка испрскани боцки 5 7/8

Ланкастер Од Горхам Стерлинг Сребрена Говедска Вилушка испрскани боцки 5 7/8

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Производител : Горхам, Тип : Вилушка За Сервирање. Состав : Стерлинг Сребро. Возраст : 1850-1899. Бренд : Горхам. Шема : Ланкастер. Ланкастер Од горхамстерлинг Сребрена Говедска Вилушка испрскани боцки, 5 7/8" во моделот Ланкастер Од Горхам. Не е монограмиран и е во одлична состојба.Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Кон својствата

Производи во категоријата