Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
[Лаванда Виолетова Рамка]Amoled LCD За Samsung Galaxy Note9 N960 Digitizer Екран Lcd Дисплеј Допир Собранието Замена N960 N960F N960P N960R4 T V W 6.4 инчи Од Qvouaw

[Лаванда Виолетова Рамка]Amoled LCD За Samsung Galaxy Note9 N960 Digitizer Екран Lcd Дисплеј Допир Собранието Замена N960 N960F

DEN 2856.16
 

Производот е достапен
Достапност

1. Компатибилен Со Samsung Galaxy Note9 САМО 6,4 инчи, Модел : N960 F/DS N960/A/T/W/B / R4. 2. Решавање проблеми со оштетените, испукани, скршени екрани или екрани со проблеми со одговорот на екранот или допирот. 3. Двоен тест пред превозот. 4. ЛЦД-ТО не доаѓа со домашно дно, парче уво или предна камера; треба внимателно отстранување од оригиналниот екран на новиот. 5. Ве молиме побарајте техничар ако немате искуство со инсталирање. [Лаванда Виолетова Рамка] Amoled LCD За Samsung Galaxy Note9 N960 Digitizer Екран Lcd Дисплеј Допир Собранието Замена N960 N960 F N960 P N960 R4 T V W 6.4 инчи Од Qvouaw.

Кон својствата

Производи во категоријата