Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лавенто Женски Гребење Задник Кревање Беспрекорни Хеланки-Контрола На Стомакот Вежбање Во Теретана

Лавенто Женски Гребење Задник Кревање Беспрекорни Хеланки-Контрола На Стомакот Вежбање Во Теретана

DEN 351.84
 

Производот е достапен
Достапност

Ребрести појас без лизгање-контрола на Стомакот и антицелулит. Најдобро За-Речиси сите активности за вежбање од јога во студио, пилатес до трчање со среден интензитет, ХИИТ тренинзи, тренинзи со тегови итн. Дише и ја отстранува потта. Флексибилна компресија за држење и вајање на половината и колковите. Нема преден спој, меѓуножје за поголема слобода. Ткаенина. Минималните шевови ја минимизираат плевата и одвлекувањето на вниманието. Широк појас контрола на стомакот и антицелулит. Рушен детал дизајн на задник-подигнете Го Пленот и контурирајте ги вашите облини. Беспрекорна Колекција-Дизајнирана За подигнување, контура и поддршка. Се чувствуваат : Се Движи-со-u мека n водат, држи-u-во мазна n скулптура. Комбинирајќи ребрести компресивни појаси, беспрекорна плетена ткаенина што ја отстранува потта и дизајн на рушен задник, овие беспрекорни хеланки се дизајнирани да ве одржуваат мотивирани и сигурни во текот на целиот тренинг. Поддршка Компресија. Се движи-со-у мека и се водат. Повлечете го затворањето. Сквотот-доказ и без плевене. Држи-у-во мазна и скулптура. Беспрекорна Изведба Плете Ткаенина. Најдобро За-Речиси сите активности за вежбање од јога во студио, пилатес до трчање со среден интензитет, ХИИТ тренинзи, тренинзи со тегови итн.

Кон својствата

Производи во категоријата