Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лажни цветни глави на големо за Занаети Свила Сончоглед Маргаритка Рачно Изработени Вештачки Цвет Глава Свадба Декорација САМ Венец Кутија За Подароци Бележник З?

Лажни цветни глави на големо за Занаети Свила Сончоглед Маргаритка Рачно Изработени Вештачки Цвет Глава Свадба Декорација САМ

DEN 176.00
 

Производот е достапен
Достапност

Боите може да имаат различни како дисплеј разликата, плс разбере.Домашна Декорација.Име : Свила Сончоглед маргаритка Вештачко Цвеќе Главата во најголемиот дел големо 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Широка Примена : свилени цвеќиња на големо, добро изработени и живописно обоени,изгледаат реално,Совршено За денот на вашата венчавка/венци/домашна декорација/занаетчиски проекти/самостојно изработка/патти и декорации на битдеј. €100% ЗАДОВОЛНИ ОД КЛИЕНТИТЕ ● ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА-Купете со доверба! свила цвеќиња во големо големо горди сме на нашиот квалитет и услуга по продажбата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. насловна & партија премиум орнаменти, тие се совршени за правење букети,торта цвеќиња или било кој друг цвет украси/аранжмани кои сакате на вашата свадба,партија,бебе туш или дома. Пакетот вклучува : 1 многу (80 парчиња ) Боја : како што покажува сликата Материјал : свила големина : околу 5,5 см. свадба декорација цвет ,венци додатоци, Фиба додатоци. Ако не сте опседнати со Вашите Вештачки цвеќиња која и да е причината, само кажете ни бидејќи нудиме доживотно задоволство 100% гаранција за враќање на парите!Забелешка : вештачки цвет лажни цвеќиња рачно изработени ве молиме разберете дека големината може малку да варира и може да има малку разлика во бојата помеѓу различни парчиња.

Кон својствата

Производи во категоријата