Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лажни Нокти Со квадратни Прсти Краток Целосен Капак француско Вино Црвено Со Дијамантско Притискање На Ноктите 24 Парчиња Совети За Уметност На Ноктите За Салони З?

Лажни Нокти Со квадратни Прсти Краток Целосен Капак француско Вино Црвено Со Дијамантско Притискање На Ноктите 24 Парчиња Совети

DEN 111.84
 

Производот е достапен
Достапност

Овие лажни нокти притискаат на ноктите се лесни за поднесување, бојадисување и нанесување. Изгледа природно и убаво држејќи ја бојата без одвојување или ленти, правејќи ги вашите совети магични и стилски.

Кон својствата

Производи во категоријата