Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЛЕ ТАУЧИ ПЕТ Керамички Бавни Фидер Куче Чинии, Анти-Голтање Куче Загатка Сад Средна Голема Раса, 1.5 Чаши Бавно Куче Фидер Сина, 5 Чаши Кученце Сад Сива

ЛЕ ТАУЧИ ПЕТ Керамички Бавни Фидер Куче Чинии, Анти-Голтање Куче Загатка Сад Средна Голема Раса, 1.5 Чаши Бавно Куче Фидер Сина,

DEN 319.84
 

Производот е достапен
Достапност

Доволно тешко, вашето мало куче или мачка не можат лесно да го соборат. Широк дизајн на чинија, погоден за новородени мачки или кученце, ги прави способни да јадат во исто време и со доволно простор меѓу нив.

Кон својствата

Производи во категоријата