Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LED диоди на светилници 5мм околу црвениот дишење/згаснување LED - Супер светла

LED диоди на светилници 5мм околу црвениот дишење/згаснување LED - Супер светла

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Врвеното црвено LED со дишење / згаснување од 5 мм автоматски ќе започне да згасне / дишеше откако ќе биде соодветно закачен на моќност.1 V, струја : 20m A, бранова должина : 620-630nm. Супер светли LED диоди, користени за моди, RC, Adruino, Cars, Ho Scale Model, авиони, камиони, Adafruit, Adafruit, Ноќта на вештерките, Божиќ, компјутер, Ултра светлина, итн. Нема ништо дополнително потребно кога го прицврстувате ова доведе до моќ. Ние користиме и имаме само LED диоди со највисок квалитет таму. Големина : 5мм тркалезна горната избледување / дишење / пулсирачки LED, боја : црвена, сјајност : 7. Агол на гледање : 20-30 степени, монтирање : преку дупка (натопи), боја на леќи : јасно, тип на анимација : Стил на згаснување / дишење. Сега во една од најпопуларните големини, донесовме дишење / Fading LED. LED за бледнее / дишење полека ќе се вклучи, а потоа полека или постепено ќе се исклучува на сличен начин како светло на подготвеност на лаптоп или други видови компјутери / електроника.1 V, струја : 20m A, бранова должина : 620-630nm. Напред напон : 1. Големина : 5мм тркалезна горната избледување / дишење / пулсирачки LED, боја : црвена, сјајност : 7. Агол на гледање : 20-30 степени, монтирање : преку дупка (натопи), боја на леќи : јасно, тип на анимација : Стил на згаснување / дишење.

Кон својствата

Производи во категоријата