Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LED Лента Светла Конектори ZCZQC 40PCS 4-Пински RGB Лента Светла Конектор Бела Т-Форма Лемење LED Адаптер Светлосни Конектори за 5050 RGB Лента Светлина 10 mm L-Форма Лемење Конекто

LED Лента Светла Конектори ZCZQC 40PCS 4-Пински RGB Лента Светла Конектор Бела Т-Форма Лемење LED Адаптер Светлосни Конектори

DEN 95.68
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : контактните делови се направени од бакар, кој е цврст и издржлив. Преносни димензии : должина на бравата без заварување РГБ 15,5 мм/0,61 инчи, ширина 14мм/0,55 инчи. Л Агол е долг 30мм/1,18 инчи и широк 13,5 мм/0,53 инчи. Должината и ширината на самолепливите клипови се 15,5 мм/0,61 инчи и 12,5 мм/0,49 инчи соодветно. Широка примена : Компатибилен со 4pin 10mm 5050rgb светлосна лента. Тип на интерфејс : без лемење. Погоден за напон : 0-24 V, струја : 0-4 А, максималната моќност е 72 W. пакетот вклучува : 12 ПАРЧИЊА rgb клипови без лемење, 6 ПАРЧИЊА rgb l-облик на агли, 20 ПАРЧИЊА самолепливи клипови, 2 ПАРЧИЊА триаголни клапи. Спецификација име На Производ : 40 парчиња додатоци за лесни ленти во Форма На Буквата Л поставете тежина На Производот : 45g/поставен материјал На Производот : rgb бесплатна должина на бравата за заварување 15,5 mm/0,61 инчи, ширина 14mm/0,55 инчи. Аголот во форма на буквата л е 30мм/1,18 инчи во должина и 13,5 мм/0,53 инчи во ширина.Должината и ширината на самолепливите клипови се 15,5 мм/0,61 инчи и 12,5 мм/0,49 инчи соодветно. Употреба на производот : Компатибилен со 4pin 10mm 5050rgb светлосна лента.

Кон својствата

Производи во категоријата