Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LED шарени облаци астронаут ламба - предводена астронаутска ламба со ефект на виножито како детска ноќна светлина, подарок за деца возрасни за спална соба, родендени

LED шарени облаци астронаут ламба - предводена астронаутска ламба со ефект на виножито како детска ноќна светлина, подарок за

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Астронаутот Облак светилка додава и во секоја просторија. Далечински управувач. 【Повеќе стилови на боја】 Оваа ламба доаѓа со далечински управувач што ви помага да промените разни бои. Тоа е забавна активност и прекрасна за вашите деца. Делува како декорација во текот на денот и ја прави вашата соба по класична. Овој астронаут што се разладува на облак создава прекрасна вибрација! Децата можат да го користат како ноќна светлина! Неверојатна USB -ламба со напојување што изгледа кул! Прави прекрасен подарок за деца и возрасни. Што е вклучено 1. Има 16 прекрасни режими на боја за далечински управувач и 7 живописни режими на боја за контрола. Опис на производот : За режимите на осветлување Стил 12 бои имаат 12 бои режими на светлина. 【Совршена ноќна светлина】 Оваа ламба е безбедна за употреба бидејќи не ви ги парче очите или го менува вашиот сон ноќе. 【Класичен дизајн】 LED шарени облаци астроентална ламба е идеална за забави, внатрешна маса, романтична атмосфера.【Исклучителен изглед】 Оваа разнобојна облаци астронаумска ламба има одличен и убав изглед без разлика дали светлата се вклучени или исклучени. Заштедува на моќ и е еколошки во исто време.

Кон својствата

Производи во категоријата