Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Легендите Никогаш Не Умираат Нба Џон Стоктон И Карл Мелоун Јута Џез Двојно Матирани Фото Рамка, 12 х 15

Легендите Никогаш Не Умираат Нба Џон Стоктон И Карл Мелоун Јута Џез Двојно Матирани Фото Рамка, 12 х 15

DEN 1502.40
 

Производот е достапен
Достапност

Прекрасно сплетени колекционери фото презентација, рачно изработени во САД. Колажот содржи фотографија од 8" х 10", дополнителни 3" х 5 " фотографија и биографија. Сите фотографии и био се монтирани на двојно матирање под стакло. Доаѓа врамена во убаво извајана црна лакирана рамка подготвена за бесење. Дополнителна грижа се дава на пакувањето и испораката за враќање на оштетувањето на стаклото и/или рамката.

Кон својствата

Производи во категоријата