Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Легет &засилувач; Плат Нови Чудо 2.0 Плус Со Лумбална Поддршка

Легет &засилувач; Плат Нови Чудо 2.0 Плус Со Лумбална Поддршка

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

4 " - профил со технологија Wallhugger и капацитет на тежина од 850 фунти. Артикулација на главата и стапалото со автоматско навалување на перницата. Прилагодлива лумбална поддршка,Прилагодени програмабилни позиции, осветлување Под креветот, usb порти и Апликација Bluetooth. 25 годишна гаранција преку легет и плат. Чудото 2.0 + прилагодлива основа за кревет е една од технолошки најнапредните основи на пазарот и обезбедува дополнителна поддршка во лумбалниот регион. Неговата ексклузивна Технологија За Микрохук го спречува лизгањето на душекот и ја елиминира потребата за лента за задржување на душекот. Чудото 2.0 + вклучува и далечински управувач со капацитивен допир во индустријата, а други напредни функции, како што се тајмер за спиење и аларм за нежно будење, се вклучени преку неговата бесплатна мобилна апликација За apple и android уреди.

Кон својствата

Производи во категоријата