Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ленокс бел солитер покриен сад за зеленчук

Ленокс бел солитер покриен сад за зеленчук

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Капацитет : 96 мл. Ширина : 11 ". Материјал : Кина на бела коска. Безбедна машина за миење садови. Отпорен на чип. Направено во САД. Капацитет : 96 мл. Ширина : 11". Материјал : Кина од бела коска. Безбедна машина за миење садови. Отпорен на чип. Направено во САД. Нагласена со скапоцена платина, оваа покриена чинија со зеленчук е направен во трајна бела коска Кина. Од колекцијата „Белиот солитер“, чинијата носи затрупан капак што го задржува зеленчукот на масата. Оваа ставка е безбедна машина за миење садови, за дополнителна погодност.

Кон својствата

Производи во категоријата