Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Леново IdeaCentre 3 22IMB05 F0EV008FUS Сите-Во-Едно Компјутер-Интел Pentium Злато G6400T Двојадрен 3.40 GHz-4 GB RAM DDR4 SDRAM-1 TB HDD-21.5 Целосна HD 1920 x 1080-Десктоп

Леново IdeaCentre 3 22IMB05 F0EV008FUS Сите-Во-Едно Компјутер-Интел Pentium Злато G6400T Двојадрен 3.40 GHz-4 GB RAM DDR4 SDRAM-1

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Направете попродуктивна работа и заштедете време со тоа е пентиум злато процесор. 4 МК меморија за непречено мултитаскинг. 1 ТБ HDD ви обезбедува доволно простор за складирање на сите ваши документи и мултимедијални содржини. Супер мулти-формат двд-уред за сите ваши оптички медиуми и потреби за снимање видео; репродукции и изгореници Двд-А и Цд-а. Дијагоналниот дисплеј од 21,5 инчи обезбедува шарени слики без разлика дали сте веб-сурфање, гледање филмови или играње игри. Интел УХД графика 610 споделена графичка картичка за заостанување и непречени перформанси. Работата во различни апликации додека внимавате на социјалните медиуми никогаш не била полесна; Со Windows 10 HOME os, сега можете да прицврстите до четири апликации на која било локација на екранот за без напор мултитаскинг. Можете дури и да креирате индивидуални работни површини за специфични проекти и задачи. НАИЗМЕНИЧЕН Адаптер. Сигурни Перформанси, Импресивен Стил Семејството Идеацентар нуди широк спектар на одговорни, стилски уреди-од супер тенки се-во-оние до моќни кули за игри и КОМПЈУТЕРИ со големина на џеб.

Кон својствата

Производи во категоријата