Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лента За трчање Лекар Proform Crosswalk 300 Неблагодарна Работа Трчање Појас Модел# PFTL390070

Лента За трчање Лекар Proform Crosswalk 300 Неблагодарна Работа Трчање Појас Модел PFTL390070

DEN 1032.00
 

Производот е достапен
Достапност

Ова е 2-Слоен Појас за одење за домашна или комерцијална употреба. Ако имате подлога од ткаенина што е различен материјал од горната страна на појасот за одење, имате појас за одење со 2 слоја. Некои продавачи се обидуваат да ве исплашат да верувате дека појасот од 2 слоја ќе и наштети на вашата неблагодарна работа и тоа е неточно. Имаме над 50 години комбинирани во индустријата за поправка на фитнес и гарантираме дека овие ремени ќе бидат безбедни за станбени или комерцијални ленти за трчање. Пред-Подмачкана. Вклучено Е Дополнително Подмачкување. Доживотна Гаранција. Вклучени Сврзувачки Елементи. Ова е заменлив појас за Одење За Моделот На Ремен За Трчање Proform Crosswalk 300 Трчање# PFTL390070.

Кон својствата

Производи во категоријата