Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Безбедност : Пински јамки на секој крај од дијадемата за дополнителна безбедност Овој додаток за свадбе

Лентата За Глава На Белефикс Просеко Кристал ќе додаде малку луксуз на секој изглед Оваа украсена лента

Ретро И Гроздобер Дизајн : овие ленти за вежбање за мажи се испечатени со разни дезени, шарени и привлечн

Произведено во САД Синтетички, фитил за влага,брзо сушење, безбедна леќа и ткаенина Отпорна на Мирис...

Додавајќи уникатен стил на вашиот целокупен изглед,најдобриот подарок за ќерка и цветни девојки.Ве мол�

Лента За Глава од сјајна Мрежа, Црни Сјајни Широки Ленти За Коса, Сјајна Кристална Обвивка За Глава На Но

И ние обезбедуваме висококвалитетна услуга по продажбата, затоа ве молиме бидете сигурни дека ќе купит�

Нашата политика за враќање и замена е лесна враќаме / заменуваме.●Стилски Пакет Со 3 Вредности● : 3 спор

1 Сезона На Ленти За Глава На КОМПЈУТЕР : Во сите Сезони една големина одговара најмногу, растеглив Мек и

Лентата за глава е лесна, удобна и лесна за носење Лентата за глава е лесна, удобна и лесна за носење...

Тоа е она што сакам да го правам : уникатни парчиња за егзигентни жени.Патриотски Празнични ленти за гла�

Количина : Вклучувајќи се што е прикажано на сликите.Материјал : изработен од висококвалитетна ткаенина

Рачно изработен предмет Материјали : цвеќиња од ткаенина, вештачки лисја Круната е достапна како затвор

Круната за жени со висок квалитет е изработена од искри кристал,кристал и супер легура Исклучителна кри

?●Мек Материјал●Сунѓерската Спа Лента за Глава е главно изработена од Златен Кадифеен Материјал...

полиестер Увезени Изработен Од Полиестер Со Двострано Печатење, Дише, Мек И Отстранува Пот Можете Да Но�

●Неговата лента за глава е изработена од 87% најлон и 13% спандекс.Многу се еластични.Тие не се премногу ла

Пол : Бебе Тип На Шема : Цврст Многу Удобна Ткаенина За Истегнување, а За Себе и За Вашите Пријатели...

Секој производ што е користен не се квалификува за враќање или размена Ве молиме, погрижете се да го соб�

Произведено во САД Или Увезено ВРВЕН КВАЛИТЕТ Една од нашите основни вредности е нудење премиум произв�

Пакетот Вклучува : 1x Бебешка Лента За Коса Одговараат За 03 Години Бебе Одличен Подарок За Туширање За Ва�

Тие обезбедуваат неверојатна растегливост, така што вашето бебе може да расте со нив од новороденче до �

Мулти функција бебешка капа, како шепач за бебиња и лакови за новороденчиња, одлично за облекување за да

Материјал : мешавина од памук.У Ленти За Глава Со Лакови Додатоци За Коса За Новороденчиња За Бебиња Лен�

Целта на урсуми е да го стави клиентот на прво место Големина : приближно 2 инчи во висина, 5,9 инчи во дија�

Шик додаток за коса може да го засили вашиот секојдневен стил ●Совршен Подарок●лентите за нега на кожа

Погоден за костими за ноќта на вештерките, матурски забави, забави, родендени, подароци, сценски продукц

Добра еластичност, добро искуство на главата и задниот дел од главата.Спецификација : Материјал : мек по�

Лента За Глава Со Турбан Со Големина На доенчиња Наменета За Бебиња Под 12 Месеци Голем Лак За Коса Со Тек

За разлика од другите девојки ленти за глава изработени од здодевна ткаенина, оваа лента со јазли со нав

Полиестер Земја Како Што Е Означено Удобна ткаенина со Го менува обликот на лицето и го прави лицето пом

Пакетот Вклучува : 1x Бебе Глава Умен Девојка Бенд Јазол Лента За Глава За Бебе Девојки Бебе Рачно Израбо�

Лентите за глава се Лесни и добро дизајнирани, спречуваат главоболки предизвикани од носење и ги носат �

Симпатична холографска лента за глава развиена и дизајнирана од девојки, за девојчиња; додатоци За коса

Благодарение на страсните цветни дезени, еластичниот дизајн и исклучително удобното вклопување, нашио�

Еластична Еластично затворање Миење Раце Само "ОМГ..Не Се Лизгаат!" Испотените Ленти за глава се обложен�

Ја држи косата подалеку од лицето додека го миете лицето, нанесувате шминка или маски за лице или правит

Вишокот Пот Е Злобен Кон Грбот Наместо Да Тече По Лицето.Држете Ги Очите Подалеку Од Пот, Исцедете Ја Вод

Designономски дизајн : Повеќето ленти за лакови за жени се речиси како форма на паралелни линии Повеќето ле

Јога лентите за глава можат совршено да ја средат вашата коса за време на вежбање ?[Убав И Прекрасен Диза

Апликација : Едноставни и нежни додатоци за коса за повеќето жени и девојки, погодни за различни забави,

✪€Супер Вредност Во собата Вклучува 8 сјајни ленти за глава во различни бои Сите бои се многу сјајни со

100% Полиестер Увезени Повод : Туш За Бебиња,Прв Роденденски Подарок,Фотографија За Новороденчиња, Фестив

Ватиран Турбан Лента За Глава е врвен стил за жени, тинејџерки или мали девојчиња Јазолот на врвот на гл�

Деликатен Дизајн : овие ленти за глава на конфети се дизајнирани со исечена лента и бисер, сјајни и нежни

Оваа лента за глава за свадбена дијадема со кристали е обложена со разнобојни кристали што создава гроз

ЛЕНТИ ЗА ГЛАВА НА ЖИВОТНИ : Совршени Со секојдневни или забавни фустани, ќе сакате да изгледате!...

Опис овој производ е произведен со врвен материјал за и долготрајна употреба Таков прекрасен додаток з�

100% Полиестер Печатење Со Целосна Ширина, Двострано Печатење, Полиестерски Материјал.10 Х 20 Инчи Оваа Бан�

Прекрасни подароци За велигден За девојче Тие се погодни за новороденчиња и не се премногу големи или т�

Кој е ЈАС РОСА НЕГА : Сериозно Забавна Нега на Кожата Ние правиме забавни формули кои сериозно работат...