Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лепак за школско училиште за елмер E305, шише од 5 мл, 4 пакувања, јасно

Лепак за школско училиште за елмер E305, шише од 5 мл, 4 пакувања, јасно

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

Лепак за школско училиште на Елмер произведува силна врска со картон, крпа, кожа, хартија, дрво и најразлични материјали. Лепак за школско училиште на Елмер произведува силна врска со картон, крпа, кожа, хартија, дрво и најразлични материјали. 2-пакет.

Кон својствата

Производи во категоријата