Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Леплива кука за wallидови, 4 куки за пакувања за внатре, леплива кука за пешкир за висечки палта, леплива леплива кука за wallид, прозорец, врата, туш бања палто за палто к

Леплива кука за wallидови, 4 куки за пакувања за внатре, леплива кука за пешкир за висечки палта, леплива леплива кука за wallид,

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Широко примена : Црната кука за пешкир е совршена за висечки облеки, крпи, капи, капачиња, торби, чанта, облека, палта, клучеви, loofah, кујнски прибор, четки, костими за капење, бејзбол капа, ремени, лежери за кучиња.ideal за бањи, на отворено, на отворено, на отворено, на отворено, на отворено, на отворено, на отворено, на отворено Тушеви и бањи за реновирање, плакари, кујнски ормани, канцелариски подруми, тушеви на отворено, спални соби, простории за перење, тоалети, итн. Лесна инсталација : 2 начин на инсталација, можете да ја дупчите куката за палто до wallидот (завртки се вклучени) или употреба Лепичката подлога го залепи на wallидот, само извадете го заштитниот филм на задниот дел од куката и притиснете го за да се залепи на идот. Нашите куки за туширање ви овозможуваат да ја инсталирате оваа кука со леснотија, додека ја подобрувате убавината на вашата бања. Препорачано да го оставите на 24 часа пред да висат какви било предмети. Материјал без 'рѓа : theидната кука е направена со 304 не'рѓосувачки челик, црна позлатена, куката за висина е водоотпорна и докажана од' рѓа, не треба да се грижите за тоа ќе падне или 'рѓа под влажно опкружување. Нашите куки за туширање ви овозможуваат да ја инсталирате оваа кука со леснотија, додека ја подобрувате убавината на вашата бања.

Кон својствата

Производи во категоријата