Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лесно За Фиксирање и Расклопување На Ѕидна Плоча За Гребење На Мачки Играчки Сисални Рамки За Качување Гребење Мачки Од Дрво Заштита На Мебел Мелење Канџи Гребење ?

Лесно За Фиксирање и Расклопување На Ѕидна Плоча За Гребење На Мачки Играчки Сисални Рамки За Качување Гребење Мачки Од Дрво

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Поправете со завртки или клинци и ткаени јажиња дизајнот на структурата го прави овој пост покомпактен и поцврст. Боја : како што е прикажаноматеријал : дрво+содржина на пакетот сисалпак : 1* Табла за гребење мачки.Овој столб за гребење мачки е изработен од висококвалитетен природен сисал и дрво, издржлив чист растителен материјал без никакви хемиски адитиви. Посипете малку коча билка на столбот што го покрива мирисот што ќе ви помогне да ја привлечете вашата мачка и да ја обучите брзо да ги изостри канџите на столбот. Внатрешноста на сисалната колона е густа и цврста хартиена цевка, која има силна отпорност на притисок, надворешноста е сисал, методот на ткаење е цврст и е издржлив и издржлив. Овој пост е направен од 100% природен сисал без хемиски мирис, поголема безбедност за вашата мачка.

Кон својствата

Производи во категоријата