Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Летни цвеќиња од луксузни свилени цвеќиња од валдани летни цвеќиња 6 влакно со нишка со рачно боцкање 12 лажици VAK1007

Летни цвеќиња од луксузни свилени цвеќиња од валдани летни цвеќиња 6 влакно со нишка со рачно боцкање 12 лажици VAK1007

DEN 292.80
 

Производот е достапен
Достапност

Сет од 12 бои - 23 јарди секоја количка. Луксузен свилен конец - 6 влакно - Колекција на летни цвеќиња. Свилата е најсјајната, најсилната природна влакна и оваа нишка е совршена за работа со рака или машина. Сет од 12 бои - 23 јарди секоја количка. Детали за конец : рачно обоени 12 бои 6 влакно луксузен свилен конец Секоја боја - 23 јарди 100% гарантирано да биде чиста чиста влакно свила - рака : игла, волна апликација, шиење, везење, рачно шифрирани украси, вкрстено шиење, вадење, квилење, работа со панделки , плетење, капчиња, тресење, зачувување, ткаење, правење чипка, плетенка, монистра, како ткаење на ткаење - како што е нераскинливо, украс.Луксузен свилен конец - 6 влакно - Колекција на летни цвеќиња. Валдани нишки луксузен свилен конец - летни цвеќиња - 6 влакно - сет со рачно обоени 12 бои - 23 јарди Секоја убави теми на Валдани се рачно обоени од високо квалификувани занаетчии во прилагодени дизајнерски бои. Рачно обоено - боите можат да варираат малку како што е боксер од производителот. Чиста влакно свила. Чиста влакно свила.

Кон својствата

Производи во категоријата