Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Леви Машки Хх Чино Џогер

Леви Машки Хх Чино Џогер

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

98% Памук, 2% Еластан. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Можеби ќе ви се допадне И " Хх Чино Кратко. Седи под половината. Редовно вклопување преку седиштето и бутот. Моделот на сликата е 6'1" и носи 32 х 32. Невозможно е да се уморите од носење џогери кога ќе им биде толку удобно. Овие имаат едноставен, рационализиран изглед кој е доволно претставителен за надворешниот свет. Облечете ги или останете лежерни.

Кон својствата

Производи во категоријата