Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LEXXSON Автомобил Радио За Nissan Juke 2011-, Андроид 11 Главата Единица Со Окта Јадро 9 Инчен Капацитивни Висока Дефиниција Екран На Допир, За Nissan Juke 2011 2012 2013 2014 2015 , 2G+32G

LEXXSON Автомобил Радио За Nissan Juke 2011-, Андроид 11 Главата Единица Со Окта Јадро 9 Инчен Капацитивни Висока Дефиниција

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

0 Со A2dp/Слободни Раце / телефонски именик. Bluetooth надвор за да се поврзете со оригиналниот систем на екранот. Супер Висока Дефиниција со 1280 х 720 пиксели. Приклучете и играјте, ги инсталиравме Комплетите за рамки за единицата, така што радиото на автомобилот го вклучува целиот жичен ремен, не треба да купувате друг дел. Димензија : 30 * 25 * 20см.6 G Окта Основен ПРОЦЕСОР СО 2 GB RAM МЕМОРИЈА И 32 GB ROM ЌЕ ви понуди побрзо и неспокојот искуство.Единицата е компатибилна Со Оригиналното радио За Автомобили во Фабрички Стил за Нисан Џук 2011-2016. Вграден 4g модул, вметнување 4 G SIM картичка на радио за пристап до Интернет директно. Уживајте во целосната контрола на персонализираното музичко искуство во вашиот автомобил директно од екранот на допир на единицата за глава за безжична карплеј. Системот андроид 11 ја обезбедува функцијата за повеќе задачи, корисниците можат да работат на радио/музика/видео додека користат навигација. 2 x Заден USB Влез. Вградениот Wi Fi, обезбедува поголема брзина и стабилен мрежен сигнал. Претходно поставени Поставки ЗА ПОВЕЌЕ ЕК со 32 Опсег ДСП. Боја : Црна. Можете да користите Spotify додека навигирате или да ја посетите веб-страницата додека слушате радио за автомобил, овозможува извршување на две апликации рамо до рамо. ●9 Инчен HD Екран На Допир И Функција На Поделен Екран● Вашиот Капацитивен Екран на Допир Со Висока резолуција 9 инчи Tft овозможува лесна видливост, ги прикажува сите релевантни музички информации и ги чува сите ваши омилени опции на дофат на прст. AM/FM / RDS Радио, Авто Меморија Продавница/Претходно Поставено Скенирање. Компатибилен со контролата на воланот за да можете да прескокнете песни, да играте, да паузирате и да ја прилагодите јачината на звукот.

Кон својствата

Производи во категоријата