Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Леж машки хавајски кошули шорцеви во стилот на плажа во стилот на дводелен костум за атлетично

Леж машки хавајски кошули шорцеви во стилот на плажа во стилот на дводелен костум за атлетично

DEN 4784.00
 

Производот е достапен
Достапност

Полиестер. Применлива сцена : плажа. Материјал : полиестер. Стил : плажа. Применлива сезона : Лето. Јака : V вратот. Полиестер. Применлива сцена : плажа. Материјал : полиестер. Стил : плажа. Применлива сезона : Лето. Јака : V вратот. Применлива сцена : Beachmaterial : Polyester Style : Beachapplicable Season : Summer Collar : V Typeclosure Type : Single Carde Dderder : Malemateal Composition : Polyester Pattern Тип : Печатење на панталони Тип на затворање : Еластична должина на половината (CM) : Должина на скратеност : Кратен пакет вклучува : кошула *1 Beach Shorts *1 CAUCION : Поради вашето разбирање, големината може да биде неточна за 2 см/1 инч поради рачно мерење. Враќање во училиште, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Црниот петок, Божиќ.

Кон својствата

Производи во категоријата