Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LG AKB75095315 Далечински контра -оригинален производител на оригинална опрема

LG AKB75095315 Далечински контра -оригинален производител на оригинална опрема

DEN 132.80
 

Производот е достапен
Достапност

Работи со сите LG LED, OLED, 4 K, 1080 P, Smart TV и не-паметни телевизори. Оригинален LG далечински управувач во фабрички кутија. Не е потребно поставување. Ги заменува AKB74915305, AKB75095307, AKB73975702, AKB74475401, AKB73975701, AKB75095307 & AGF76631042. Работи со сите LG LED, OLED, 4 K, 1080 P, Smart TV и не-паметни телевизори. Оригинален LG далечински управувач во фабрички кутија. Не е потребно поставување. Ги заменува AKB74915305, AKB75095307, AKB73975702, AKB74475401, AKB73975701, AKB75095307 & AGF76631042. Оригинален LG далечински управувач во фабрички кутија. Работи со сите LG LED, OLED, 4 K, 1080 P, Smart TV и не-паметни телевизори. Не е потребно поставување.

Кон својствата

Производи во категоријата