Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Lianganan Tools Pliers Hand Tool , заварување на клетка алатка пролет натоварена изолирана рачка повеќенаменска рамна уста алати за рачни уста

Lianganan Tools Pliers Hand Tool , заварување на клетка алатка пролет натоварена изолирана рачка повеќенаменска рамна уста алати

DEN 632.80
 

Производот е достапен
Достапност

Кога го примате производот, проверете дали има остатоци или влијание. 21,5 x 3,5см/ 8,46 x 1.Издржлив, долг живот. Спецификации : Материјал : јаглерод Steelsize : Прибл. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ние сме веледрогерија специјализирана за сервирање. Ние сме веледрогерија специјализирана за сервирање.38 "Вредна алатка со повеќекратни намени.Панак Вклучен : 1 x клешти за заварување. Нашите производи продаваат добро на секој пазар во светот, а неодамна влеговме на северноамериканскиот пазар. Ние сме веледрогерија специјализирана за сервирање. Ве поздравуваме да ги купите нашите производи. Издржлив, долг живот. & Отстранување на врвот, изолатор и обвивка. Нашите производи продаваат добро на секој пазар во светот, а неодамна влеговме на северноамериканскиот пазар. Уникатен дизајн. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Лесен за користење. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Нашите производи продаваат добро на секој пазар во светот, а неодамна влеговме на северноамериканскиот пазар. Ве поздравуваме да ги купите нашите производи. Уникатен дизајн. Лесен за користење.

Кон својствата

Производи во категоријата