Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јлидс Преклопен Кутија За Складирање Облека Ватенка Ќебе Кутија За Складирање Гардероба Организирајте Кутија За Складирање Дома Кутија За Складирање

Јлидс Преклопен Кутија За Складирање Облека Ватенка Ќебе Кутија За Складирање Гардероба Организирајте Кутија За Складирање Дома

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

***Густа, силна, армирана рачка дизајнирана за лесен пристап и носење без кршење или кинење. *** Транспарентниот дизајн на панелот на прозорецот ви овозможува практично да "ѕиркате" и лесно да ги гледате зачуваните предмети. Многу лесно се преклопува во фиоки или ормари за да заштедите простор. *** Направено од издржлива, без мирис, дишечка трислојна композитна неткаена ткаенина која промовира вентилација и ги штити вашите предмети од оштетување . Додадете вкрстени шевови за максимална јачина и безбедност. Нема потреба да шетате и да поминувате време обидувајќи се да го најдете она што го барате. ***Тешки, мазни лизгање, засилен, двојно јазиче патент спречува предмети од паѓање. ***Тешки, мазни лизгање, засилен, двојно јазиче патент спречува предмети од паѓање. Дизајнот што лесно се враќа ви овозможува лесен пристап. Нема потреба да шетате и да поминувате време обидувајќи се да го најдете она што го барате. *** Направено од издржлива, без мирис, дишечка трислојна композитна неткаена ткаенина која промовира вентилација и ги штити вашите предмети од оштетување . Рачката е зашиена со 6 слоја висококвалитетна цврста ткаенина и ја удвојува носивоста.

Кон својствата

Производи во категоријата