Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЛИОБО Дрвен Роденден Потсетник Календар Плоча Знак Одбор Ѕид Виси Семејство Декор Плакета

ЛИОБО Дрвен Роденден Потсетник Календар Плоча Знак Одбор Ѕид Виси Семејство Декор Плакета

DEN 249.44
 

Производот е достапен
Достапност

?Одлично за декорација на домашен ѕид. ?Најдобар потсетник за никогаш да не пропуштите роденден на член на семејството или пријател, годишнина или фестивал како Денот на Мајките, Денот на Татковците. ?Лесно се склопува без потребни дополнителни алатки. Системот за лесно закачување го олеснува преуредувањето на дисковите на бродот. ?Одличен Подарок за Роденден, Свадба, Годишнина, Денот На Вљубените, Денот на Мајката итн. ?100% задоволство гарантирано : задоволството на клиентите е наш врвен приоритет. Ако имате било какви проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате.

Кон својствата

Производи во категоријата