Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Lisle 41400 зачекори комплет за вилушка

Lisle 41400 зачекори комплет за вилушка

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Вилушките се со тешки точки третирани со топлина, легура честитки. Дизајнот на чекори помага да се задржи алатката да се повлекува кога ќе се одвојат зглобовите на топката, да се управуваат со амортизери, шипките за вратоврска, оружјето на Питман и другите апликации. Вилушките се со тешки точки третирани со топлина, легура честитки.Дизајнот на чекори помага да се задржи алатката да се повлекува кога ќе се одвојат зглобовите на топката, да се управуваат со амортизери, шипките за вратоврска, оружјето на Питман и другите апликации. Дизајнот на чекори помага да се задржи алатката да се повлекува кога ќе се одвојат зглобовите на топката, да се управуваат со амортизери, шипките за вратоврска, оружјето на Питман и другите апликации. Формите се тешки точки третирани со топлина, легура честитки; Чекорите можат да се преобличат доколку е потребно. Вилушките се навојни за да се разменуваат со која било рачка. Димензијата на пакетот е ширина од 8 инчи со висина од 13 инчи со длабочина од 1,25 инчи. Шест алатки во една. Димензијата на пакетот е ширина од 8 инчи со висина од 13 инчи со длабочина од 1,25 инчи. Една рачка за чекање, една за употреба со воздушен чекан (0,401 Шанк).

Кон својствата

Производи во категоријата