Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Главната доблест на Петг е дека таа е целосно рециклирана Умрените намалувања / удари лесно...

Чист бакар Апликации : DIY проекти, хоби, занаети, декорација на згради, индустриска, спроводлива топлина �

Различни спецификации се достапни за подобро да ги задоволат вашите потреби Одлично за заварување и ла�

Материјал : месинг лист H62 Висока јачина, добра пластичност, добра заварување Добро во електрична спрово

И ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро Висока чистота, фина организација Големина на прои

Водоотпорен и УВ отпор Видов исечен Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложува

Материјал : Има добри механички својства и термичка стабилност Вклучено пакување : 1 x бакар со листови : �

Висока чистота, добра организација.02 IN / 0,5 mm Големина на производот (L x W) : 100 x 100mm / 3 Тешко, силно...

[Спецификации на предметите] Материјал : ПЕИ, боја : килибар, јасност : получиста, дебелина : 3 / 8 ", ширина : 1

Вклучен пакет* Месинг Листапликации : самостојни проекти, декорација на згради, индустриски, електронск

Цврста метална плоча со висок квалитет Користете вклучуваат : влага на покривот, рабови на покривот, хид

[Спецификации на предметите] Материјал : полипропилен, боја : бела, јасност : получиста, дебелина : 3 / 32 ", ш�

Водоотпорен и УВ отпор Видов исечен Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложува

Материјал : 99,9% бакар Големина на панелот : 200mm200mm1mm £ ¨lwH) Дебелина : 2мм / 2,5мм / 3м / 4м, слоеви : единечна стра�

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка, може да издржи обраб�

Флексибилна, одлична густина, топлинска спроводливост, добра спроводливост и Може да се користи за пров

Димензии : Дебелина : 1мм, 1,5мм, 2мм, 2,5мм, 3мм, 4мм, 5мм Должина x ширина : 150x100mm Солиден, но тенок, лесен за чува�

Мазна завршница Носете отпорни лизгави екструдирани најлон 6 / 6 Боја : Црна Мерки за листови 24 "должина о�

304 Материјал : 304 не'рѓосувачки челик е најчесто користениот не'рѓосувачки челик од хромникел.Количина : 2

Листот има добри механички својства и термопластичност, како и добра обработка и лесно се заварува.Широ

02ин300мм / 11.ШИРОКА ПРИМЕНАДодатоци за модели на змејови или авиони, екстериери и внатрешни површини на �

Толеранцијата за мерење е + / 1 3 см.Specifications : Material : Copper Color : Brass Size : (approx Има одлична отпорност на абење, гол

Дебелина : 0,1 мм Димензија : 300 х 300х 0,1 мм(Л х ш х) Пакет Вклучени : 1pc x бакар лист Топлинска спроводливост, е�

Употреба : Широк спектар на намени како што се ремени за резервоари за вода, водоводни и дренажни цевки, �

Водоотпорен и УВ отпор Видов исечен Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложува

25 "); должина : 32"; Толеранција на должина : (1 " +1").; Оценка на јачината на влијанието : слаб.0001; Оценка на апс�

Може лесно да се види, печат, удира, умира, изшкуркан, дупчат, зашрафени, прикован, занишани или врзани со

Нашата продавница има избор од седум различни бои на про translирни акрилици овие седум се непрестајни, си

Таа е една од широко користените обични месинг сорти Се користи за натоварените делови изработени од на

Мазна површина, ниска содржина на кислород.Таа има добра обработка Име на производ : Месинг платематери�

Име на производот : Месинг плочи големина : различни различни дебелини за да изберете Висококвалитетна �

Вклучен пакет : 1 х бакарен лист забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бо

Сатен мазна завршница го прави идеален за сликање или ламинат Може лесно да се види, печат, удира, умира �

Мазна завршница MDS отпорен на ултра абење исполнет најлон 6 / 6 Боја : непроaирна црна боја...

За убава топлинска спроводливост, електрична спроводливост, еластичност Грешката дозволена за мерење �

Целосно ја демонстрираше еластичноста, добра електрична спроводливост, топлинска спроводливост ,.012inch /

Водоотпорен и УВ отпор Видов исечен Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложува

Г10 / ФР4 е силен, обработлив, отпорен на влага, електрично изолиран и отпорен на пламен.000 пси; Рејтинг На Ј

Облик : лист; материјал : UHMW полиетилен; оценка : стандард; тип на поддршка : обична Боја : црна; јасност : не

Мала тежина, висока тврда Направено од материјал од јаглеродни влакна Специјално е применливо за авион�

Има добра отпорност на корозија на разни киселини, метални течности и стопено стакло Употреба : Прибор з

Висока чистота, фина структура, екстремно ниска содржина на кислород, без порозност, трахома, лабавост, �

Црвен Трактор Лист Од Ѕвезда Точка Коњаници Тешки, отпорни на вода 1200 негира материјал Не е целосно водо

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка, може да издржи обраб�

5mm, 200x300x2mmcolor : како што се прикажани сликички механички својства, термичка состојба пластична добра добр

Пакетот вклучува : 1 x месинг лист Материјал : месинг H62 Големина : 200mmx200mm, дебелина 2мм Издржлив и отпор...

Имајте убаво механичко однесување и термичка стабилност 8мм x 300mm x 300mm бакарни листови со метални плочи :

МАТЕРИЈАЛ : Н62 месинг лист Висока јачина, добра пластичност, добра заварливост Тешко, силно.Одлично за з�

Водоотпорен и УВ отпор Видов исечен Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложува

Водоотпорен и УВ отпор Видов исечен Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложува

Може да се исече во различни форми по потреба.5 mmmmaterial : H62 Месинг плочи спецификација : било нула cut Note : 1.О�

Сјајно тен полистирен во боја или „стирен“ пластичен лист.060 "(1 / 16") x 7 "x 12" (цената е по лист) Мет заврши о�