Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лиж Краток Заб Мраз Качување Одење Нелизгачки Капак За Чевли Шила Шила За Чевли Грчеви 14 Заби

Лиж Краток Заб Мраз Качување Одење Нелизгачки Капак За Чевли Шила Шила За Чевли Грчеви 14 Заби

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Прилагодлива шипка за поврзување, која се користи за цврсто фиксирање во 36-45 обувки. Ве молиме, дозволете мало отстапување за податоците за мерењето и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.Анти-топчестата табла спречува снегот да се залепи на дното на грчевите.Прилагодлива шипка за поврзување, која се користи за цврсто фиксирање во 36-45 обувки.Навртките од нерѓосувачки челик што се користат за поврзување не се ' рѓосани и издржливи.Пакетот вклучува : 1 пар на crampons Note : 1.

Кон својствата

Производи во категоријата