Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лолаа орев од не'рѓосувачки челик хексадецимални ореви од морско одделение

Лолаа орев од не'рѓосувачки челик хексадецимални ореви од морско одделение

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. ✔ Побавете ја вашата инсталација полесна и побрза. Threads се остри, чисти, точни и без закопчување. Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на премијата ја олеснуваат вашата поправка или инсталација. Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. ✔ Побавете ја вашата инсталација полесна и побрза. Threads се остри, чисти, точни и без закопчување. Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на премијата ја олеснуваат вашата поправка или инсталација. Цел Функциониран-loosebrandstiance челик.

Кон својствата

Производи во категоријата