Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LOODGAO KIDS Девојки момчиња сјајни метални разгорени панталони џез хип хоп танц панталони диско забава костуми панталони

LOODGAO KIDS Девојки момчиња сјајни метални разгорени панталони џез хип хоп танц панталони диско забава костуми панталони

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

100% полиестер. Табела со големина значи опсег на возрасни за момчиња и девојчиња, но тие се само за општо водство. Направено од висококвалитетна ткаенина, мека, обезбеди искуство со дишење и удобно носење. Средно половината разгорени панталони со метална сјајна површина, им обезбедува на вашите деца да привлекуваат поглед на сцената. Дизајнирано со еластична лента за половината за подобро вклопување, дизајн на дното, лабаво прилагодување, стилски и шик. Погодно е за секојдневно носење, училиште, сценски перформанси, забава, роденден, фотографија, церемонија и др. -| половината | - колк - | должина- -100 - | 2-3 години - | - 15.7-22.0 ''/40-56cm - | -25.2 ''/64cm - | - 22.4 ''/57cm1110 - | 3-4 години - | - 16.5-22.8 ''/42-58cm - | - 26.0 ''/66cm - | - 24.4 ''/62cm -120 - | 5-6 години - | - 17.3-23.6 ''/44-60cm - | - 27.6 ''/70cm - |- -26.4 ''/67cm130 - | 7-8 години - | - 18.1-24.4 ''/46- 62cm - | - 28.3 ''/72cm - | - 28.0 ''/71cm140 - | - 9-10 години - | - 18.9-26.0 ''/48-66cm - | - 30.7 ''/78cm - | - 29.9 ''/76cm150 -| - 11-12 години | - 19.7-27.6 ''/50-70cm - | - 31,5 ''/80cm -| - 35.0 ''/89cm-160 - | - 13-14 години | - 20.5-29.1 ''/ 52-74cm - | - 33.1 ''/84cm - | - 36.2 ''/92cm170 - | - 15-16 години- - | - 21.3-30.7 ''/54-78cm - | - 34.6 ''/88cm - | - 37.4 ''/95cm180 - -| - 17-18 години | - 22.0-32.3 ''/56-82cm - | - 36.2 ''/92cm- -| - 38.2 ''/97см.

Кон својствата

Производи во категоријата