Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лотос МТ104 Миг Факел 10фт 4 Жица За Лотос Заварувачи Миг175, МИГ140

Лотос МТ104 Миг Факел 10фт 4 Жица За Лотос Заварувачи Миг175, МИГ140

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Замена НА ФАКЕЛОТ ЗА ЗАВАРУВАЊЕ МИГ долга 10 стапки со 4 приклучоци. ЛОТОС ДИЗАЈНИРАН специјално за Лотос Заварувачи Миг140, МИГ175. Easyономски ДИЗАЈН лесен за држење миг заварување факел. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА еден комплетен факел МТ104. ДОЛЖИНАТА на ФАКЕЛОТ е приближно 8 стапки, целата должина на факелот е долга 10 стапки од крај до крај. Овој факел за заварување миг е долг приближно 10 стапки со крај на приклучокот со 4 краци. Дизајниран е специјално за машини за заварување ЛОТОС : МИГ140 и МИГ175.

Кон својствата

Производи во категоријата