Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лотсимзо Божиќна Елка Тинсел Шапка Возрасни Деца Зелени Црвени Бабури Ѕвезда Партија Костим Божиќ Шапка За Жени Мажи

Лотсимзо Божиќна Елка Тинсел Шапка Возрасни Деца Зелени Црвени Бабури Ѕвезда Партија Костим Божиќ Шапка За Жени Мажи

DEN 120.80
 

Производот е достапен
Достапност

акрилни влакна. ●СМЕШЕН ДИЗАЈН на НОВОГОДИШНА ЕЛКА} овие божиќни капи возрасните се дизајнирани во Форма На Новогодишна елка со сјајна венец од ламба, шарени пом завиткани и ѕвезда на врвот, полна со празнична атмосфера, убава, така што брзо ќе го привлечат вниманието на другите. `+БОЖИЌНИ УКРАСИ божиќното дрво е суштински елемент На Божиќ, нашите капи ја прифаќаат класичната Форма На Новогодишна елка, кои се идеални материјали за украсување Божиќни забави или совпаѓање со шик костими за комплетирање на косплеј, засилување на празничната забава и радост. ●КОСТУМ СО ЕДНА ГОЛЕМИНА ЗА ПОВЕЌЕТО ЛУЃЕ●Секоја Капа За ламба За Новогодишна елка е прибл. Дијаметар на внатрешниот раб : 12,6 инчи (32 см) , висина-15,75 инчи(40 см), соодветна големина може да одговара и на возрасните и на децата. Голем хит На божиќната забава! Исто така, постојат 3 различни бои за вашиот избор. € МЕКА.

Кон својствата

Производи во категоријата