Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лов на лак за далечински управувач на американско знаме PU кожа ТВ далечински организатор кутија за складирање со 5 оддели за дома, канцеларија, декор на биро

Лов на лак за далечински управувач на американско знаме PU кожа ТВ далечински организатор кутија за складирање со 5 оддели за

DEN 335.84
 

Производот е достапен
Достапност

Големина : 8. Повод : Кутијата за складирање е погодна за разни сцени во животот. Табела, дневна соба, студија, спална соба и канцеларија, итн., Направете ја вашата работна површина уредна и убава додека украсувате. Мултифункции : 5 оддели дизајнирани да држат разни далечински управувачи, канцелариски материјали, шминка четки, пенкала, моливи и повеќе. Направени во САД или увезени. Големина : 8. Совршен подарок : Прекрасно изработената кутија за складирање далечински управувач може да се даде и како подарок за вашето семејство и пријатели, обезбедувајќи големо искуство за сите со различни потреби.3 "(л) x 2,9" (w) x 4.3 "(l) x 2,9" (w) x 4. Мултифункција : 5 оддели дизајнирани да држат разни далечински управувачи, канцелариски материјали, четки за шминка, пенкала, моливи и многу повеќе. кутијата е погодна за разни сцени во животот. Материјал : Направено од кожена пумпа за да спречи гребнатини и издржливи. Материјал : Направено од PU кожа за да се спречат гребнатини и издржливи.7 "(ч), нема да заземе премногу простор, но може да ги задоволи вашите потреби за складирање и да ви даде уредно и убава работна површина. Табела, дневна соба, студија, спална соба и канцеларија, итн.

Кон својствата

Производи во категоријата