Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лубеница Овошје Црвени Ремени За Седишта За Автомобили Влошки За Рамо За Бебиња Удобност За Деца Меки Навлаки За Безбедносни Ремени Со Прилагодувач На Безбедносни

Лубеница Овошје Црвени Ремени За Седишта За Автомобили Влошки За Рамо За Бебиња Удобност За Деца Меки Навлаки За Безбедносни

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

●БЕЗБЕДНОСТА НА ПРВО место-нашите капаци за безбедносни ремени за автомобили се двојно зашиени со нашиот специјален третман на рабовите за да ги спречиме да го гребеат вратот и рамената на вашето дете кога се користат кај деца. Машинско перење или миење раце се соодветни. Карактеристики на производот : - Крпата е мека и погодна за кожата за да спречи безбедносниот ремен да ја трие и гребе нашата кожа. Мекиот и удобен нема да ја повреди вашата кожа, а средниот сендвич е исполнет со памучна волна за да обезбеди двојна удобност и ефикасно да спречи триење и иритација на безбедносниот појас на автомобилот. Ефикасно обезбедете безбедност и безбедност во автомобилот. - Материјалот на капакот на безбедносниот ремен се пере и лесно се чисти.Без разлика дали сте возрасен или дете, можете лесно да ја користите нашата перница за безбедносен ремен. Материјал : 100% Полиестер+Фланелна Големина : 10*7. - Перничиња за безбедносни ремени кои ја ставаат безбедноста на прво место. - Уникатен принт што ќе ги натера вашите деца да се заљубат во него. ●УДОБЕН ЗА УПОТРЕБА-нашите капаци за ремени доаѓаат со волшебниот стап, така што лесно можете да ја прилагодите ширината за да се осигурате дека капаците на ремените ќе останат добро на своето место и нема лесно да се лизгаат.

Кон својствата

Производи во категоријата