Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Lyellfe 36 парчиња комплет за печатење на екранот, вклучете 3 рамка за печатење на екранот од дрво свила, пискави, филм за транспарентност на инк-џет, идеален за маица за ?

Lyellfe 36 парчиња комплет за печатење на екранот, вклучете 3 рамка за печатење на екранот од дрво свила, пискави, филм за транспарентност

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Филм за транспарентност на Inkjet : Водоотпорни филмови за транспарентност во големина на A4 се со карактеристики на висока пропустливост, правејќи ги моделите да навлезат во внатрешниот слој и да ви помогнат полесно да ги пренесете обрасците. Лесно чистење и складирање : Едноставно исчистете ја рамката за печатење на екранот, стискање, дрвени стапчиња и ставете ги на суво место по користењето на алатките. Лесно чистење и складирање : Едноставно исчистете ја рамката за печатење на екранот, стискање, дрвени стапчиња и ставете ги на суво место по користењето на алатките. Комплетот за печатење на екранот Lyellfe е погоден за маици со DIY, торбички со платно, ткаенини или резервоари, одлична семејна активност за почетници и одличен подарок за правење. DIY Вашите омилени : Комплет за печатење на екранот Lyellfe е погоден за маици за DIY, торбички со платно, ткаенини или врвови на резервоарот, одлична семејна активност за почетници и одличен подарок за правење. DIY Вашите омилени : Комплет за печатење на екранот Lyellfe е погоден за маици за DIY, торбички со платно, ткаенини или врвови на резервоарот, одлична семејна активност за почетници и одличен подарок за правење.

Кон својствата

Производи во категоријата