Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Lysldh метла и прашина поставена метла за метла и комбинација за чистење на комбинација и чистење на прашина (боја: г, големина

Lysldh метла и прашина поставена метла за метла и комбинација за чистење на комбинација и чистење на прашина (боја: г, големина

DEN 5746.40
 

Производот е достапен
Достапност

1. За компактно складирање, прашина се врти исправено. 2.Дод ѓубре : Погодно и нема преостаната прашина. 3. Датуми и песок, избришете го. 4.Тетајте ја чешел нечистотијата и прашината од влакната за метла. 5. Исклучено за употреба : широко користено во бањи, кујни, домови и лоби. 1. За компактно складирање, прашина се врти исправено. 2.Дод ѓубре : Погодно и нема преостаната прашина. 3. Датуми и песок, избришете го. 4.Тетајте ја чешел нечистотијата и прашината од влакната за метла. 5. Исклучено за употреба : широко користено во бањи, кујни, домови и лоби. Карактеристики : 1. За компактно складирање, прашина се врти исправено.2.Дапување ѓубре : Погодно и нема преостаната прашина.3.Дуста и песок, избришете го чешелот од нечистотија и прашина од метли .5.Ситлива за употреба : широко користени во бањи, кујни, домови и лоби. Пакуван вклучен : 2 парчиња сет : 1*метла 1*прашина за прашина : 1. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.2. Ве молиме, оставете мала разлика во димензијата како резултат на различното рачно мерење.

Кон својствата

Производи во категоријата