Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Maggift 6 Lumen соларни напојувани патеки светла, 6 пакувања на отворено пејзажни светла, водоотпорни соларни градинарски светла за тревник, внатрешен двор, двор, патека, ?

Maggift 6 Lumen соларни напојувани патеки светла, 6 пакувања на отворено пејзажни светла, водоотпорни соларни градинарски светла

DEN 527.84
 

Производот е достапен
Достапност

Овие соларни градинарски светла можат да се направат за неколку минути. Прекрасна шема : Светлината на светлината е 6 лумени, што е 4 x посветла од општите светла на соларни градинарски светла. Додадете шармантен, декоративен сјај на вашата патека, украсете ја вашата градина, тремот или дворот. За ваша погодност, ние ги нудиме батериите што се полнат.

Кон својствата

Material:
Plastic Size

Производи во категоријата